Hajrie Rondo, shpallet fituese e Sondazhit "Gruaja e Vitit 2009 per Rajonin e Fierit"

Font size: Decrease font Enlarge font
image

 

 

Sondazhi popullor online i Fieri.com - Portali Fierak Online per gruan e vitit 2009 eshte mbyllur sot me sukses duke shpallur fituese aktoren e madhe te Teatrit Bylis, fituesen e cmimit "Naim Frasheri i Arte"  te talentuaren dhe krenarine e qytetit te Fierit, Znj. Hajrie Rondo me nje total prej 172 pikesh. Te zgjedhurat ne kete gare te bukur kane treguar perseri thesaret e shumta me njerez te shquar te rajonit te Fierit.

Askush ne kete kete lloj sondazhi nuk eshte i humbur, perkundrazi, votat e secilit prej jush tregojne respektin dhe vleresimin tuaj qytetar dhe intelektual ndaj ketyre grave te mirenjohura te qytetin tone dhe me teper. Stafi i Fieri.com falenderon te gjithe votuesit dhe gjithashtu ju uron suksese te gjithe grave pjesmarrese ne kete garre te bukur dashamiresie, respekti dhe vleresimi shoqeror.

 

Sinqerisht,

Stafi i Fieri.com

 

 

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (4 postuar)

avatar
Arben Alliaj 08 March, 2010 01:14:49
URIME DHE SUKSESE! E MERITUAR.
avatar
hasan sylejmani 09 March, 2010 08:10:03
gezohem shume dhe urime per qmimin perveq si aktore e perkryer une ju njoh edhe nga lufta ne kosove(kam qene me familje tek ismeti si refugjat)pra urime e shume suksese
avatar
K . Tashko. 10 March, 2010 09:19:21
E njoh mire dhe po u them se eshte shume egoiste, prandaj mos i a krihni bishtin shume.
avatar
23 March, 2010 10:16:47
o, stafi i fieri.com! Garë nuk shkruhet garrë...
total: 4 | displaying: 1 - 4

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
3.67