Alketa Semanjaku, shpallet fituese e Sondazhit "Femra e Vitit 2011 per Rajonin e Fierit"

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Sondazhi online i Fieri.com - Portali Fierak Online per femren e vitit 2011 eshte mbyllur sot me sukses duke shpallur fituese kapitenen e ekipit të basketbollit të Apolonisë për femra, fituesen e kupës së Shqipërisë 2012, Alketa Semanjaku me nje total prej 66 pikesh. Te zgjedhurat ne kete gare te bukur kane treguar perseri vlerat dhe konsideratat e shumta me njerez te shquar te rajonit te Fierit.

Askush ne kete kete lloj sondazhi nuk eshte i humbur, perkundrazi, votat e secilit prej jush tregojne respektin dhe vleresimin tuaj qytetar dhe intelektual ndaj ketyre femrave te mirenjohura te qytetin tone dhe me teper. Stafi i Fieri.com falenderon te gjithe votuesit dhe gjithashtu ju uron suksese te gjithe femrave pjesmarrese ne kete gare te bukur dashamiresie, respekti dhe vleresimi shoqeror.

 

Sinqerisht,

Stafi i Fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (1 postuar)

avatar
artan moni 11 March, 2012 02:21:03
i uroj alketes suksese nje familje mbiemri i se ciles eshte shume i njohur ne qytetin tone familje e lidhur ngushte me sportin me behet qefi qe e njoh nga afer alketen nje kemi qene ne nje pallat
total: 1 | displaying: 1 - 1

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Rate this article
5.00