Familja & Jeta ne cift

Cift i lumtur ?! Ja sa here ne jave duhet te beni sex.

Cift i lumtur ?! Ja sa here ne jave duhet te beni sex.

Është dëshmuar që për lidhje të mirë janë të nevojshme disa herë në javë të keni marrëdhënie seksuale me partnerin.
image

Gra , ju tradhetojne burrat ?! Ja shenjat per ti kuptuar.

Nëse mendon se partneri yt po të fsheh diçka, shanset janë që po e bën vërtet por kur je në dyshim, shiko për këto shenja....
Lexoni me shume
image

Meshkuj, ja kater tipe te femres capkene.

Nuk është e nevojshme që të arsyetohet edhe aq shumë fenomeni se meshkujt përse i duan femrat çapkëne në shtrat. ...
Lexoni me shume
image

Kur miqsia shnderrohet ne dashuri.

Rishqyrtoni ndjenjat tuaja. A jeni vërtet të sigurt që jeni dashuruar në të dhe a dëshironi diç më tepër se miqësia?...
Lexoni me shume
image

Pse tradhetojne grate , ja studimi.

Sipas një studimi të bërë dhe të cituar nga "Wall Street Journal" shihet se gratë janë në gjëndje të tradhëtojnë po aq sa burrat. Barazia e gjinive duket se po përhapet kudo: në punë,në ushtri,dhe sipas të dhënave të fundit,edhe në fushën e tradhëtisë. ...
Lexoni me shume
image

Femrat po cmenden me menyren e re te berjes se seksit.

Nuk është e lehtë gjithmonë të zbulosh diçka të mrekullueshme, të mësosh poza të reja dhe të bësh sfida të reja, mirëpo këtë herë do të kemi mundësinë t'jua shkurtojmë mundimet dhe t'ju inspirojmë....
Lexoni me shume
image

Si te sillemi kur dashurohen femijet.

Shpesh mendojmë se dashuritë e fëmijëve janë kalimtare dhe të parëndësishme, por ka plot raste që ndodh e kundërta, dhe ato mund të lënë gjurmë për tërë jetën.Sjellja e prindërve mund të lërë gjurmë të thella në jetën emocionale të fëmijës....
Lexoni me shume
image

Me thuaj si fle , te te them se cfare personaliteti ke .

Jeni apo jo ne çift, pozicioni sesi flini tregon shume mbi personalitetin tuaj apo mbi lidhjen qe keni me te dashurin. ...
Lexoni me shume
image

Putheshin dhjete dite rresht para se ai ta vriste.

Një filmim i ri ka dalë në skenë, ndërsa të hënën pritet të nisë gjyqi ndaj atletit Oscar Pistorius. ...
Lexoni me shume
image

Gruaja e Olldashit ndryshon mbiemer.

Që nga vdekja e bashkëshortit ajo nuk e ka hequr zinë, por përkundrazi në ballinë të profilit të saj në rrjetin social Facebook mban foton e saj krah ish-të shoqit, Sokol Olldashi....
Lexoni me shume
image

Me femije , po apo jo ?! Cilat jane dilemat ?

Një martesë pa fëmijë është si një pemë pa fruta. Kështu thuhet nga një proverbë e vjetër, por duket se eksperienca e prindërimit nuk është e gjitha fushë me lule....
Lexoni me shume
image

Ja nente situatat qe nxisin tradhetine.

Pse njerëzit nuk ndahen nga njëri-tjetri sapo shohin një person interesant, pa filluar të tradhtojnë? A është e natyrshme që të ketë tundim, apo është tundimi një shenjë, që marrëdhënia po humbet zjarrin e saj? Çfarë arsye do të kishit ju për të shtuar në këtë listë, nëse nuk pajtoheni me këto 9 arsyet që përmenden?...
Lexoni me shume
image

Vjerra, dhjete frazat qe nuk duhet t'ia thoni kurre nuseve.

Vjehrra, bëni kujdes! Janë plot 10 fraza ato të cilat nuk duhet t’ia thoni kurrë një nuseje, e cila sapo ka sjellë në jetë një fëmijë, nëse dëshironi të jeni një familje shembull sigurisht!...
Lexoni me shume
image

Dhunonte gruan dhe femijen , vihet ne pranga prej policise.

Forcat e Komisariatit të Policisë së Fierit bën të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit Filip Rico, 47 vjeç, banues në Fier. ...
Lexoni me shume
image

Kater pesona ne pranga, po benin gati hashashin per ta shitur.

Policia e fierit ka vene ne pranga ne mengjesin e sotem kater shtetas te cilet ndodheshin ne nje prej lagjeve te Fierit e po benin gati nje sasi hashashi neper qese per ta shitur....
Lexoni me shume

Familje apo vetmi

Pas pune shumë qytetarë të New Yorkut dalin dhe shetisin me qen, të lidhur me anë të një litari që e tërheq ose e lëshon...
Lexoni me shume

Për “Ajshet” me dhëmbshuri ….

Lajmi për krimin e rëndë ndaj një vajze shtatëzënë nuk e justifikon më etiketën “krim për passion” pasi të dhënat hetimore ende nuk po sqarojnë...
Lexoni me shume
image

Rritet numri i divorceve

Per vitin 2012 numuri i divorceve ne gjykaten e shkalles pare te rethit gjyqsor Fier eshte ne rritje. Lajmi knfirmohet nga burime zyrtare te gjykates...
Lexoni me shume

Vajzat dhe biznesi i seksit online

Performancat porno nga ora nëntë e mëngjesit deri në orët e para të mëngjesit tjetër Studente, shtëpiake, kryefamiljare që bëjnë striptizëm para kompjuterit për...
Lexoni me shume
image

Dhuna tek femijet nga mosha 7-10 vjeç, shkaktare per fobine sociale

  Dhuna tek femijet nga mosha 7-10 vjeç eshte nje nga faktoret kryesor qe ndikon ne frenimin e inisiativave qe femijet kane. Sipas psikologes Melina Begaj,...
Lexoni me shume
1 2 3 4 next total: 73 | displaying: 1 - 20