Greqi, donin të grabisnin, vrasin shqiptarin

Font size: Decrease font Enlarge font
image

ATHINE-Një shqiptar, 54 vjec është vrarë në Greqi, në vendin e quajtur Metamorfosi. 54 vjecari është vrarë nga disa persona, të cilët donin të grabisnin në pronën e dhëndrit të tij, ku ai punonte gjatë orëve të natës. Ngjarja ka ndodhur natën e kaluar në ora 3.45 minuta, kur autorët e krimit, dy ose tre vetë, kanë shkuar në kioskën e shqiptarit për të grabitur dhe pas një përleshjeje e kanë qëlluar atë me armë në gjoks.

Pranë viktimës policia gjeti një gëzojë fisheku të kalibrit 9 milimetra dhe një thikë, gjë që dëshmon se 54 vjecari ka rezistuar për të mos lejuar grabitjen.  Shqiptari vdiq në spital nga plagët e marra, ndërsa policia është vënë në kërkim të autorëve, që mendohet se janë një grup grabitësish, të cilët veprojnë në pjesën veriperëndimore të Atikës.

Fieri.com / Anila jole

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
0