F Njoftime

SHBA: Inagurohet Kopshti Kulturor Shqiptar, zbulohet statuja e Nënë Terezës

SHBA: Inagurohet Kopshti Kulturor Shqiptar, zbulohet statuja e Nënë Terezës

Në një ditë me shi, më shumë se 300 njerëz u mblodhën në parkun “Rockfeller” të Cleveland-it, Ohio, të shtunën në mbrëmje për të festuar
Arben Alliaj - Ben ART Studio
image

Lamtumira e Leka Zogu I, i biri: Do ndjek rrugën e Mbretit

Përcillet për në banesën e fundit pretendenti i fronit mbretëror Qindra e mijëra qytetarë përcollën për në banesën e fundit, pretendentin e fronit mbretëror,...
Lexoni me shume
image

Fieri International Film Festival 22-25 Shtator 2011

“Fieri Internationa Film Festival” nje ngjarje e rendesishme kulturore dhe artistike do te zgjoj artdashesit dhe te apasionuarit e botes se  kinematografise ne datat 22-25...
Lexoni me shume
image

Konferenca e 22-te Internacionale per te rinjtë po afron 24-29 Korrik

“International Youth Leadership Conference” eshte ne prag te përgatitjeve per të ftuar studentët nga i gjithe globi ne Republiken Ceke edhe këte sezon.Cdo dy here...
Lexoni me shume
image

SHBA, tragjedi në një familje shqiptare burri vret gruan e veten

SHBA- Tragjedi në një familje shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një burrë ka vrarë bashkëshorten dhe më pas edhe veten në Westland, të...
Lexoni me shume
image

Thirrje: Popullit Shqiptar qe jeton ne Mal te Zi!

FRONTI I BASHKUAR SHQIPTARO-AMERIKAN  UNITET ALBANIAN-AMERICAN FRONT T H I R R J E POPULLIT SHQIPTAR QE JETONE NE MAL TE ZI. Te nderuar vellezer e motra bashkatdhetar! Me daten...
Lexoni me shume
image

Fieri MySpace account me ne fund LIVE

       Te dashur vizitore te Fieri.com, Ju ftojme te gjitheve per tu regjistruar falas ne MySpace dhe te beheni miq te account tone zyrtar Fieri.com te krijuar...
Lexoni me shume
image

Fieri Facebook account me ne fund live!

           Te dashur vizitore te Fieri.com, Ju ftojme te gjitheve per tu regjistruar falas ne Facebook dhe bere anetare te grupit  "FERI Facebook"  te krijuar dhe menaxhuar...
Lexoni me shume
total: 8 | displaying: 1 - 8
Video FIERI.COM: Rubrika Sportive!