GUZHINA - Arti i Gatimit

image
FERGESE ME MISH TE GRIRE DHE KUNGUJ 250 gr mish të grirë 500 gr kunguj 1 tufë qepë të njoma 3 domate 3 karrota 1 kokërr qepë 40 gr oriz 1 tufë koper 4
Newsletter
image

Sallate me kumbulla dhe molle

SALLATE ME KUMBULLA DHE MOLLE 150 gr sallatë të përzier 1-2 kokrra mollë 2-3 kokrra kumbulla 50 gr arra 100 gr djathë kaçkavall 3 lugë gjelle vaj ulliri 2 lugë gjelle uthull...
Lexoni me shume
image

Strawberry-Raspberry Soda

Serve strawberry shortcake in a glass. Layer strawberry-sour cream ice cream with fresh strawberries, then add a sugar mix and club soda (for fun fizzies). Keep spoons handy to catch syrupy drips....
Lexoni me shume