Horoskopi per muajin MARS 2010

Font size: Decrease font Enlarge font

Sot eshte nje dite shume e fuqishme per shenjen tuaj pasi do keni shume kontakte dhe takime te rendesishme.E vecanta e kesaj dite qendron ne faktin se do keni shume ide dhe frymezim shpirteror per te bere marrveshje dhe pune shume te rendesishme si me bashkepuntoret ashtu dhe me partnret tuaj.Punet qe kane te bejne me artin ,,shoqata te ndryshme favorizohen.

Per ju ka ardhur koha qe te jeni ne qender te veendjes pasi keni shume mundesi pozitive per te realizuar shume ceshtje te rendesishme ne lidhje me qellimet dhe bbashkpunimet profesionale ,ashtu edhe me ceshtje te rendesishme te jetes familjare dhe asaj sentimentale.Sot do keni nje surprize te kendshme apo nje dhurate.

Per ju kjo dite ka te beje me shume me argetimin po edhe me nje surprize qe lidhet e ceshtje te jetes te femijeve tuaj.Nuk duhet te mendoni vetem per karrieren dhe planet personale Sot me shume se kurr duhet te jeni prezent prane njerzve te aferm.Nje udhetim apo ceshtje ligjore mund tju favorizohet ne diten e sotme.

Ne se ne ceshtjet familjare nuk keni qene shume prezent apo te sigurt sot do ju jepet pozicioni I duhur .besoj se sot do kuptoni qe jeni nje nga personat me te rendesishem qe mund te beni biseda dhe vprime ne te mire te te gjitheve.Nuk do kerkoni me shume se ju takon ne planin ekonomik pasi sot duhet te beni me shume se kurre sakrifica.

Dita do te jete e mbushur me shume surpriza dhe te reja. Do te keni nje takim qe mund te ju ndryshoje situaten tuaj sentimentale, por beni kujdes sepse edhe mund te rrezikoni lidhjen tuaj aktuale. Shendeti paraqitet i mire.

Sot me henen ne shenjen e peshores do jeni ne veprime te rendesishme per ceshtjet ekonomike.Ne asnje rast nuk duhet te merrni mendimin e te tjereve por duhet te veproni vete.Ka shume mundesi qe intiktivisht te beni levizjet e duhura edhe ne nje ceshtje shume delikate personale.

Sot hena do jete ne shenjen tuaj dhe kjo do ju ndihmoj per tu ndjere me shume vetvetja. Sot merruni me shume me veten ,me pamjen dhe me ndryshime qe kane te bejne me ambjentet tuaja..Ne kete periudhe deshira per rinovime te ndryshme vjen edhe si pasoj e nje marredhenie shume cilesore.

Per ju dita e sotme mbart nje lloj tensioni te brendshem I cili me sa duket nuk ju le te mendoni qarte dhe te ndjeheni mire,Do jete nje dite ku do doni te rrini me shume vetem dhe kjo do ju beje mire per te kuptuar se cfare doni me shume te beni ne jeten tuaj personale apo si duhet te silleni me njerzit qe nuk ju jane hapur si duhet.

 

Per ju dita e sotme do jete e mbushur me takime dhe shume kontakte dhe bisda.Mund te doni te filloni nje projekt apo nje pune e cila ka shume mundesi te jete dicka qe ju nxjerr me shume nga jeta pasive dhe ju bene me te kualifikuar .Tregetia ,arti ,turizmi dhe kurse kualifikuese do jene te favorizuaeshme.

Per ju dita e sotme ka te beje me shume me disa lajme qe ju vijne ne lidhje me jeten tuaj personale.Nje vendim per nje lidhje te qendrueshme apo celebrimin e nje lidhjeje do mbizoteroj ne diten e sotme.Nuk ka dyshim qe do keni edhe nje moment luhatjeje por qe nuk do zgjase per shume kohe.

Miqesia dhe dashuria do ju argetojne me shume se cdo gje tjeter ne diten e sotme.Do keni edhe njohje te reja dhe pune ne grup.Ne disa raste do doni te beni biseda te gjata dhe te vendosni edhe ju per tju futur nje pune te rendesishme.Nuk do mungojne udhetimet dhe lajmet e mira ligjore.

Dita e sotme do kete te beje me shume me deshiren tuaj per te zbuluar sekretet e te tjereve.Po kete nuk mund ta beni dot pa dhene edhe ju dicka me shume ose pa sqaruar pozicionin tuaj.Ne ceshtjet ekonomike duhet te jeni te vemendshem pasi me nje levizje te zgjuar do fitoni me shume .

 

 

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (1 postuar)

avatar
fioralb 16 April, 2010 11:51:30
dua te di per jeten personale
total: 1 | displaying: 1 - 1

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
1.33