Horoskopi mujor ne Fieri.com

Horoskopi per muajin NENTOR 2010

Hyrja e Marsit në shenjën tuaj, ju sjellë anën e besueshme mashkullore në ju, në ballë të lëvizjeve tuaja, e cila do t'ju udhëheq. Pra

Horoskopi per muajin MARS 2010

Sot eshte nje dite shume e fuqishme per shenjen tuaj pasi do keni shume kontakte dhe takime te rendesishme.E vecanta e kesaj dite qendron ne...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin SHKURT 2010

Hëna e plotë tek Luani shton karikimin tuaj. Tani nuk do të ndaleni që në fillim të një projekti, por do të doni ta coni...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin JANAR 2010

Jeni të sigurt që projekti juaj ka mundësi të mira suksesi, por ndoshta është pak I pamundur për personat të cilëve ju do I këkroni...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin DHJETOR 2009

Muaji i dhjetorit fillon me normalitet, gjë të do të thotë pa emocione dhe ndoshta me pak mërzitje. Asgjë të re edhe në fushën sentimentale,...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin SHTATOR 2009

If you want to succeed, this month (and you do), your best bet is to start the month out as selflessly as you possibly can....
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin GUSHT 2009

You are full of beans on the 1st. Yep, you may have just downed a delicious burrito after a wild day full of appetite-inducing activity,...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin KORRIK 2009

The sun is shining, and you don't feel like being at work on the 1st and 2nd. In fact, the fact that you have work...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin QERSHOR 2009

Ne daten 1 ju jeni i pari, jeni No.1! Eshte e vertete, ndersa muaji fillon, ju do te beheni pionier i disa projekteve dhe ne...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin MAJ 2009

Ne daten 1 ju jeni i pari, jeni No.1! Eshte e vertete, ndersa muaji fillon, ju do te beheni pionier i disa projekteve dhe ne...
Lexoni me shume
1 2 next total: 15 | displaying: 1 - 10