Lajmet Ditore Vizive nga Tv APOLLON perseri online!!!

Font size: Decrease font Enlarge font

 

 

 

Me ne fund pas nje periudhe qetesije disa mujore jane bere perseri te disponueshme "Lajmet Ditore" direkt nga studio qendrore e Tv APOLLON.

 

Ky sherbim televizive i fuqizuar dhe aprovuar nga Tv APOLLON dhe i publikuar per te gjithe ju nga Fieri.com do te sjelli cdo dite te rejat e fundit nga Rajoni i Fierit.

 

Lajmet Televizive Ditore mund ti ndiqni duke vizituar linkun: [  FIERICOM TV  ]

 

 

Sinqerisht,

Fieri.com - Portali Fierak Online

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (6 postuar)

avatar
fatmir 10 January, 2009 07:23:37
du te shikoj me shume programe nga tv apollon eshte tv i shkelqyer
avatar
ApolloniaUltras 11 January, 2009 01:01:28
si tifoza te apollonise te zjarrat qe jemi jasht shqiprise do ju kerkoja rubrike sportive nga tv te fierit per te par emisionin sportiv te apollonise nga tv apollon apo tv kumbi kush ka rubrika sportive se jemi shum tefoza te zjart dhe srim dot pa klub futboll Apollonine, ju lutemi jemi tifoza te Apollonise e duam me shpirt dhe me zemer na ofroni ju lutem emisione sportive qe behen per apollonine.
Reply Thumbs Up Thumbs Down
-1
Raporto nje shkelje rregullash
avatar
fatmir.xhafa@alice.it 18 January, 2009 07:42:15
dua te sho sa me shume programe mga fieri gjithashtu dhe lajme ditore
avatar
arben 19 January, 2009 03:49:14
Mirdita te gjitheve !!
Si Fieri.com ashtu edhe (Tv Apolon) kane shume boshlleqe ne drejtim te informacioneve nga qyteti yne. N.Q:S eshte e mundur te na pasqyroni sa me shume kronika nga skuadra jone Apolonia,dhe sa me shume kronika nga zhvillimi i perditshem i qytetit tone Fierin. Faleminderit.
avatar
Maksim Spiro 24 January, 2009 01:49:22
Me pelqen te marr vesh jeten e perditshme qe ndodh ne Fier, ne cdo fushe te tij.Kjo do te na ndihmoje ne ne nje fare menyre qe te mos harrojme vendin tone.Me respekt Maksi.
avatar
Arben Sapiqoti 23 February, 2009 09:33:20
Ndihemi me afer me qytetin tone kur degjojme rreth saj,ndaj nese eshte e mundur te kemi me shume informacione rreth Fierit. Ju pershendesim me mall Beni&Diana.
total: 6 | displaying: 1 - 6

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
Rate this article
2.50