Levizja Socialiste per Integrim

image

SMS që kërcënoi Pëllumb Xhufin

Pushteti dhe nevoja për favore që krijon ai, ka bërë që në Lëvizjen Socialiste për Integrim të rritet ndjeshëm tensioni, ku natyrisht, ditët e fundit

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

LSI,mbyll fushaten ne Fier

Kreu i LSI-së Ilir Meta që në fillim të fjalës së tij të mbajtur në mitingun përmbyllës së fushatës elektorale për Fierin ka thënë se: “Mezi...
Lexoni me shume
image

Zyra e shtypit pranë shtabit elektoral të LSI-së Fier pergenjeshtron lajmin. Nuk ka asnjë çarje apo largime nga LSI-ja e Fierit!

LSI më e fortë dhe e bashkuar se kurrë për fitoren e zgjedhjeve të 28 qershorit. Nuk asnjë çarje apo largime nga LSI-ja e Fierit...
Lexoni me shume
image

Debate te ashpra ne LSI dega Fier, Meta mberrin urgjentisht nga Tirana

LSI ne qarkun Fier duket se ka pesuar krisje te medha. Pas largimit masiv te anetareve te kesaj partie ne degen e Lushnjes, njekohesisht dhe...
Lexoni me shume

Meta: Unë Kryeministër, Rama në bashki

Nëse Lëvizja Socialiste për Integrim do të ketë rol deciziv në formimin e qeverisjes së pas 28 qershorit, Ilir Meta pritet të kërkojë as më...
Lexoni me shume
1 2 next total: 11 | displaying: 1 - 10

Video NewsVideo News

Arben Alliaj - Ben ART Studio
Candidates
  1. Name Lastname 325 vota