Partia Demokratike

image
Kreu i PD-se, Sali Berisha ne Fier

Berisha, socialiste votoni per PD-ne,pasi keni votuar per mireqenien tuaj

Vetëm pak ditë përpara ditës së votimit dhe mesa duket kryeministri Berisha ka zgjedhur një tjetër mënyre më origjinale. Që nga qyteti i Fierit, Berisha

TE TJERA ...TE TJERA ...

total: 5 | displaying: 1 - 5

Video NewsVideo News

Arben Alliaj - Ben ART Studio
Candidates
  1. Name Lastname 325 vota