Partia G99

image
Gjate takimit ne Rrogozhine

Veliaj në Rrogozhinë: magjia e ndryshimit, obligim i gjeneratës së të rinjve

Kreu i G99, Erion Veliaj mori pjesë në një tubim me qindra qytetarë të Rrogozhinës ku ishin të pranishëm dhe kandidatët e kësaj lëvizjeje për

TE TJERA ...TE TJERA ...

total: 4 | displaying: 1 - 4

Video NewsVideo News

Arben Alliaj - Ben ART Studio
Kandidatet e G99
 1. Erion Veliaj ... vota
 2. Eduart Hashorva ... vota
 3. Denis Xoxa ... vota
 4. Erinda Shah ... vota
 5. Valbona Seranaj ... vota
 6. Xhevaire Dulja ... vota
 7. Eriselda Rista ... vota
 8. Ervin Prifti ... vota
 9. Viola Pogace ... vota
 10. Thanas Dinaku ... vota
 11. Urjona Gallani ... vota
 12. Saimir Osmani ... vota
 13. Gertan Bilero ... vota
 14. Oltion Koreshi ... vota
 15. Artian Koci ... vota
 16. Gentian Lengu ... vota