Partia Socialiste

Socialistët dorëzojnë ankimimin e parë në KQZ, sot priten të tjera

Partia Socialiste bën gati dosjen e ankimimeve në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Katër qarqe, Fieri, Shkodra, Tirana dhe Berati kanë shanset për t‘u ankimuar lidhur

TE TJERA ...TE TJERA ...

image

Gramoz Ruci , e vleresoj Fatos Nanon si intelektual, por ai po ben gabimin e radhes

“Meta kerkon te na hedhe hi syve” “Nano dhe Meta kerkojne per te marre vota nga e majta e per te vijuar koalicionin me Berishen”. ...
Lexoni me shume
image

Rama refuzon Meten: Voto per PS

Partia Socialiste refuzoi ftesen e kreut te Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, per takim dhe bashkim ne zgjedhje dhe i ben thirrje atij te...
Lexoni me shume

Kandidati per deputet i PS Armando Subashi, takime ne Patos dhe Roskovec

Problemet do ti zgjidhim mbas 28 qershorit dhe kete shume bukur e ka zgjidhur programi PS, te cilen une do ta quaja qysh ne fillim program Qeverises...
Lexoni me shume
image

Mallakastriotet zbresin ne shesh. Mbeshtesin Ramen per 10 deputete ne qarkun e Fierit

Nga qendra mallakastriote, Ballshi, ku kreu i PSSH-se Edi Rama zhvilloi turin elektoral te radhes pasditen e se martes, eshte percjelle mbeshtetja...
Lexoni me shume
1 2 next total: 17 | displaying: 1 - 10

Video NewsVideo News

Candidates
  1. Name Lastname 325 vota