ANDE-LM, Agjensi Private Punesimi dhe Rekrutimi ofron PROGRAME EDUKIMI NE SHBA

Font size: Decrease font Enlarge font
image

ANDE-LM sh.p.k, Agjensi Punesimi dhe Rekrutimi, e licensuar me license profesionale si APP nga Ministria e Punes, Ceshtjeve dhe Shanseve te Barabarta, me numer NIPT K51803016T, me qender ne Tirane, fituese e cmimit te madh nderkombetar ne cilesi, ofron sherbimet e saj me profesionalizem, seriozitet, korrektesi dhe dedikim. Sherbimet e ofruara jane ne kuadrin e punesimit dhe rekrutimit ne te gjitha format, konsulencat organizative ose certifikimi sipas standarteve te cilesise, programeve te edukimit ne te gjitha nivelet dhe ne te gjithe boten, stazhe pune/intership ne te gjithe boten si dhe ndermjetesim per projekte te ndryshme.

Na kontaktoni:

SOT, ANDE-LM PREZANTON OFERTAT ME TE REJA NE PROGRAMET E EDUKIMIT:

 • Shkolle e mesme ne SHBA: per te gjithe gjimnazistet te cilet duan te ndjekin vitin e fundit te shkolles se tyre ne Amerike, dhe ne perfundim te saj te vazhdojne shkollen e larte atje:
  • Illinois: $17,000.00 USD
  • New York: $ 21,500.00 USD
 • Kolegje dhe universitete: ne Texas, Californi dhe Seattle (SHBA): per ata te cilet duan te marrin nje edukim jashte vendit, fushen e enderuar. Viti i pare akademik: $ 17,000.00 USD
 • Institut mode dhe dizenjimi: ne Itali ofron mundesi studimi ne nivel universitar, kurse trajnuese, apo studim ne nivel master ne fushat: dizenjim, grafik, dizenjim industrial, dizenjim mode, menaxhim mode e shume te tjera. Ofrohen bursa per studentet me te mire.

>> Afati i fundit per aplikim: 10 Qershor 2009! <<

Te perfshira ne cmim:

 • tarifa e shkollimit
 • kursi i gjuhes angleze
 • akomodim dhe ushqim
 • bileta e udhetimit
 • siguracion
 • asistence e vazhdueshme ne aplikimet perkatese
 • intership gjate shkollimit
 • punesim i menjehershem ne kthimin tuaj ne Shqiperi, etj

Per ju prinder: permes ANDE-LM ju do te njoftoheni vazhdimisht per performacen ne mesime, gjendjen shendetesore, jeten sociale te femijes suaj... dhe me shume.

 

 

Na kontaktoni:

Tel: 04 222 9724  | Fax: 04 225 9564

Email: info@ande-lm.com.al  | reception@ande-lm.com.al

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (1 postuar)

avatar
armand muka 03 March, 2010 07:14:45
kerkoj punsim. kam punuar pun te ndryshme.
total: 1 | displaying: 1 - 1

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
 • Bold
 • Italic
 • Underline
 • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
 • email Email nje shoku
 • print Print version
 • Plain text Plain text
Tags
Rate this article
3.00