Fieri.com eshte per shitje!!!

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Te dashur miq te Fieri.com

Grupi drejtues i Fieri.com pas nje evaluimi disa mujor ka vendosur per te nxjerre ne shitje faqen e qytetit te Fierit. Faqja do te qendroje aktive dhe online si gjithmone e gateshme per te publikuar te gjitha informacionet qe dergohen ne Redaksine tone.

Ky vendim vjen si rezultat i projekteve te reja ne te cilat jane perfshire intesivisht kohet e fundit drejtuesit e administrates se Fieri.com.

 

Deshirojme qe kandidatet dhe ofertat e tyre te kene gjithashtu si qellim vazhdueshmerine e kesaj faqeje dhe gjithe informacioneve te cmuara qe ka ofruar per vizitorin fierak keto 15 vitet e fundit.

Ju lutem dergoni ofertat tuaja ne kete adrese email: admin@fieri.com.

 

Sinqerisht, Fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00