Reali, ikën Shusteri, vjen Huande Ramos

Font size: Decrease font Enlarge font
image Reali, ikën Shusteri, vjen Huande Ramos

Bernd Shuster nuk është më trajner i skuadrës së Realit të Madridit dhe ky tashmë është një lajm zyrtar.

Bernd Shuster nuk është më trajner i skuadrës së Realit të Madridit dhe ky tashmë është një lajm zyrtar. Vetë drejtori sportiv i klubit spanjoll, Mijatoviç, e ka konfirmuar një lajm të tillë. “Unë kam pasur disa takime me trajnerin Bernd Shusterin gjatë javëve të fundit, si dhe një takim me bordin drejtues, ku morëm vendimin për ta larguar teknikun. Meqenëse skuadra nuk po kalon një situatë të mirë, mendojmë se ky ishte vendimi i duhur”, – tha Mijatoviç. Në fakt, nuk është aspak misterioz zëvendësuesi i tij. Është përzgjedhur dhe prezantuar zyrtarisht Huande Ramos, trajneri që drejtoi me sukses Seviljen, por që dështoi në aventurën e tij në Premier Ligë me Totenhemin.
Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
5.00