Vazhdon puna per rikonstruksionin e stadiumit "Loni Papuciu" te Fierit.

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Ne klubin Apolonia vazhdon pune per rikonstruksionin e plote te stadiumit "Loni Papuciu". Ka perfunduar vendosja e stolave ne te gjithe pjesen e stadiumit dhe po punohet qe pak dite te perfundoje edhe tribuna qendrore me nje kapacitet prej 600 vendesh. Klubi ka investuar edhe ne fushen e stadiumit qe gjithashtu do te shtrohet me tapet te ri. Perfundimi i punimeve eshte Janar 2014 Apolonia do ta nise sezonin e ri ne kategorine e pare, ku ne ndeshjen hapese te sezonit do te perballet me Shkumbinin, ndeshja do te luhet ne qytetin e Lushnjes.

Klubi ka rene dakort me bashkine e ketij qyteti qe deri ne Janar Apolonia ti luaj ndeshjen ne stadiumin "Roza Haxhiu" te Lushnjes.

 

Burimi Informativ: Ora Sport

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
0