Drejtuesit e Apolonise duhet te ngrejne zerin per Superligen e trukuar

Font size: Decrease font Enlarge font
image

Drejtuesit e Apollonise justifikimin kryesor se perse nuk duan te bejne ekip elite e gjejne ne faktin se kampionati shqiptar eshte i trukuar dhe ndeshjet shiten.

Kete gje e ka pohuar gjithmone presidenca e saj. Por pabere kurre asgje per luftimin e kesaj te keqe.

Sot Flamurtari ka ngritur zerin per keto fenomen te vertet ndersa Apollonia hesht si gjithmone, duke e pranuar kete fat te keq dhe duke u bere pal me kete fat dhe duke mos bere asgje vecse hesht dhe justifkohet me kete fakt para sportdashesit Fierak per disfatat e vit pas viti... Te heshtesh dhe te votosh Armando Duken shefin e ketij realiteti eshte njesoj si te pranosh fatin tend... Ajo nuk po fiton asgje nga kjo heshtje, Apolonia e humbur ka dal gjithmone nga kjo heshtje, ajo tashme duhet ta ngrej zerin edhe ne kurriz te bojkotit te kampionatit,,, Nuk mund te kete justifikim pafund para sportdashesve te mire Fierak... Eshte koha tani qe drejtuesit ate qe na servirin cdo dite ne qytet si justifikim per deshtimet e Apolonise ta luftojne per ta sheruar kete te keqe!!!!

Arben Alliaj / Fieri.com

Shtoni ne: Add to your del.icio.us | Digg this story | technorati | Post to Myspace | Add to Facebook | Googlize this post! | Add to Windows Live | Add to Netvouz! | Save to Newsvine! | Bookmark with Onlywire | Reddit this | Add to Yahoo MyWeb | Spurl This! | Add to Linkatopia | Add to MyLinkVault | Add to Squidoo | Add to Searchles! |

Subscribe to comments feed Komente (0 postuar)

total: | displaying:

Shkruani nje koment

VINI RE! - Komentet e publikuara ne Fieri.com jane subjekt i ndryshimit edhe/ose fshirjes totale nese permbatja tyre cenon direkt apo indirekt figuren e autorit perkates se materialit te botuar. Gjithashtu cdo sharje, ofendim, fjalor vulgar apo edhe me teper, mund te sjell si pasoje edhe deri ne bllokim vizual te IP se kompjuterit tuaj per te vizituar faqet e Fieri.com!
  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Ju lutem shkruani kodin qe lexoni ne figuren e me poshteme:

Captcha
  • email Email nje shoku
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
No tags for this article
Rate this article
3.00