Tag: abuzimet

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Nimet Musaj - kandidat per deputet i PDI dega Fier

Kandidati i PDI per degen Fier, z. Nimet Musaj...
Lexoni me shume
image

Debate te ashpra ne LSI dega Fier, Meta mberrin urgjentisht nga Tirana

LSI ne qarkun Fier duket se ka pesuar krisje te medha. Pas largimit masiv te anetareve te kesaj partie ne degen e Lushnjes, njekohesisht dhe...
Lexoni me shume
image

Dega e mobilizim-rekrutimit per qarkun Fier kalon ne statusin e ndjekjes penale 140 shtetas!

140 te rinje qe u eshte derguar flete thirrje per tu paraqitur prane deges se mobilizimit per ushtare si dhe qe kane dezertuar nga ushtria...
Lexoni me shume
image

Eshte zhvilluar Kuvendi i Partise Demokratike- dega Fier. Kryetari i saj rizgjedhet z.Ferdinand Murati!

Ka perfunduar ne oret e vona te mbremjes se sotme Kuvendi i Partise Demokratike dega Fier. Ky kuvend ka zgjedhur strukturat drejtuese te...
Lexoni me shume
image

Dega e PD-se Fier,pergenjeshtron perplasjen mes kandidateve per kryetare dege

Drejtuesi aktual i partisë demokratike dega Fier Ferdinand Murati si dhe Vasil Ndreko, i cili ka shpallur kandidaturën  për kreun e degës së PD Fier...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni