Tag: adrian

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Kartat e identitetit, perplasja Bashki-Prefekture

Kryebashkiaku Zeqo, procesi i aplikimit te kartave te identitetit po ecen ne menyre skandaloze. Prefekti Bejdaj, me aplikimet jemi mire, nuk po terhiqen kartat e prodhuara...
Lexoni me shume
image

Gjana sulmon kryebashkiakun e Fierit Baftjar Zeqo

Ministri i Bujqesise Jemin Gjana ka sulmuar kryebashkiakun e Fierit Baftjar Zeqo ne konferencen e bujqesise te qarkut Fier qe u organizua pasditen e se...
Lexoni me shume
image

Bashkia Fier rendit projektet per familjet ne nevoje

Pas kritikave te kryeministrit shqiptar per neglizhence te njesive vendore per shtresen e njerezve ne nevoje, ka reaguar Bashkia Fier....
Lexoni me shume
image

Interviste me kryetarin e bashkise Fier Baftjar ZEQAJ. Bashkia e Fierit ka qene e sukseshme ne investime per vitin 2008!

Interviste me kryetarin e bashkise Fier z. Baftjar ZEQAJ. Midis te tjerash z. Zeqaj shprehet se Bashkia Fier ka patur realizime te sukseshme te projekt-planeve te saj per vitin e kaluar. ...
Lexoni me shume
image

Baftjar Zeqaj: Nje politikan ndryshe!

Ai eshte nje zoteri qe flet pak, qete, ngadale, por rrjedhshem. Te duket si nje mesues babaxhan qe bisedon ngrohtesisht me nxenesit e tij. Temat rrotullohen dhe biseda vjen natyrshem, duke te shtytur brenda vorbulles se saj. E keshtu bashkebiseduesi veren se: perballe tij ndodhet nje burre simpatik, me bust te plote, floke te hedhur anash, me pak thinja dhe nje ball i menduar qe, kur flet krijon pak rrudha, te cilat zhduken menjehere pas tisit te mjegullt te cigares. Nderkaq kur ti ke humbur i tere pas tematikes kujtohesh befas se njeriu qe ke perballe eshte qytetari i pare i Fierit, Kryebashkiaku i tij: Inxhinjer Baftjar Zeqaj. ...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni