Tag: berisha-fullanit:

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Rama mbyll fushaten ne Fier

Edi Rama kreu i socialistëve  ka zbritur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit. Rama në mitingun përmbyllës të fushatës ka folur për një bashkim...
Lexoni me shume
image

Mediu: Rama nderton politiken e mjerimit

Kreu i Partise Republikane Fatmir Mediu ka qene pasditen e se merkures ne Fier ku ka prezantuar kandidatet per deputete te partise qe ai perfaqeson. Ne...
Lexoni me shume

Meta: Unë Kryeministër, Rama në bashki

Nëse Lëvizja Socialiste për Integrim do të ketë rol deciziv në formimin e qeverisjes së pas 28 qershorit, Ilir Meta pritet të kërkojë as më...
Lexoni me shume
image

Kryesocialisti Edi Rama në Fier dhe Patos në turin e takimeve “Vullnetarët e bashkimit të ri për ndryshim”

Fjalën e tij Rama e ka nisur me një retrospektivë 18 vjecare, duke u kujtuar kryesisht të rinjve c’kanë qenë dhe ku janë. “18 vjet...
Lexoni me shume
image

Ngasje duke lexuar vëllimin poetik "Dëbora e Orientit" të poetit Maku Pone

Sekreti i sekretit të tij është mjaft i thjeshtë. Në këtë vepër gjen gjithçka që mund të tërheqë, interesojë dhe trondisë lexuesin e sotëm", -...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni