Tag: çdo

total: 4 | displaying: 1 - 4

Denohen plagosesit e nipit dhe xhaxhait te Ben qimes

Gjykata e Rrethit Fier i ka dhene fund gjykimit te autorit te plagosjes se nipit te Ben qimes nje vit me pare duke e denuar ate me 14 vjet burg. Po ashtu kjo gjykate ka denuar dhe perkrahesit e tij te cilet e ndihmuan ate te arratisej dhe ta strehonin pas krimit....
Lexoni me shume
image

Prefekti i Fierit ben thirrje per aplikim te kartave te identitetit

Prefekti i qarkut Fier Shahin Bejtaj i ka bere thirrje politikes te mos politizojne procesin e kartave pasi ne kete menyre e demtojne ate. Ne...
Lexoni me shume
image

Ditarin e nje krimineli te penduar nga Fieri dhe zbardhja e krimeve te bandave te Fierit!

“Ju rrëfej krimet nga Ben Qimja tek Kastriot Jaupi” Çfarë ndodh me të penduarin që zbardhi krimet e bandave të Fierit? "Ilirjan Sallku sot ka...
Lexoni me shume
image

Ari Han bën gati kurthin për Maltën

Trajneri holandez ka eksperimentuar dje me formacionin për të gjetur më të përshtatshmin...
Lexoni me shume
total: 4 | displaying: 1 - 4

Hyni