Tag: degen

total: 6 | displaying: 1 - 6

Foristrada aksidenton per vdekje 60 vjecarin dhe lopen e tij

Aksident me pasoje vdekjen e nje 60 vjecari nga Porteza dhe lopen e tij ka ndodhur pasditen e se merkures rrethe ores 21.00. Burimet...
Lexoni me shume

Shtypi i shkruar dhe kriza e tij aktuale

Që nga viti 1986 kur kam shkruar për herë të parë e deri më sot vazhdojë që të jem një korespodent i rregullt në...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
image

Trajneri i fierakëve kërkon maksimumin nga skuadra e tij në javët e mbetura.

Edhe ndeshja me shkodranët ka pasur një përfundim të hidhur për fierakët, duke humbur sërish dhe duke shtuar pikëpyetjet e veta për fatin e mëtejshëm...
Lexoni me shume
image

Flet për karrierën e tij artistike këngëtari i serenatave Ilir Veliu

Ilir Veliu ka kënduar vetëm serenata dhe nuk do t’i ndahet kësaj rryme muzikore për asgjë në botë. Ai aty gjen veten dhe zëri i...
Lexoni me shume
image

Fred Simoni, i dashuruar me Apolonine

  Fredi Simoni njihet si nje nga sportistet simbol ne qytetin e Fierit, i cili ka dale nga fidanishtja e ciklizmit te ekipit te Apolonise. Per...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni