Tag: fati

1 2 3 4 5 6 7 8 next total: 73 | displaying: 1 - 10
image

Kandidati i PS, Baftar Zeqaj fiton zgjedhjet e 8 majit ne Fier

Qindra simpatizante dhe mbeshtetes te PS ne Fier kane festuar deri ne oret e para te mengjesit te sotem fitoren e kandidatit te PS Baftjar...
Lexoni me shume
image

Gazeta "FJALA JONE" - historia nuk harron!

U mbushën 20 vjet nga ajo ditë që veçanërisht për mua mbetet e paharruar. Le ta kthejmë  pak “filmin e kujtesës” në atë kohë sa...
Lexoni me shume
image

Baftjar Zeqaj - Aleanca per te ardhmen (PS)

Shikoni video reklamen per me shume informacion rreth ketij kandidati. Klikoni ne fotografine e mesiperme....
Lexoni me shume
image

Seman, dallgët nxjerrin në bregdet 1. 5 ton drogë

Një sasi prej 1500 kg lëndë narkotike e llojit hashash, e paketuar në 92 thasë është gjetur e shpërndarë përgjatë vijës bregdetare pranë grykëderdhjes së...
Lexoni me shume
image

Theodhori Sollaku - “Përse nuk ishte puç”

Dhori Sollaku, paraardhësi i kryeprokurores Ina Rama, reagon me një gjest bezdie e dëshpërimi, teksa i kujtojmë se ajo që po ndodh sot me organin...
Lexoni me shume
image

Rama në Fier: Më 28 janar protesta e rradhës kundër krimit qeveritar

Nga Fieri, ku ndodhej për t'i dhënë lamtumirën e fundit Faik Myrtaj njërit prej të vrarëve në demonstratën e 21 janarit, kreu socialist...
Lexoni me shume
image

Hamza Gora – Jeta dhe veprimtaria e inxhinierit gjeolog

Hamza Gora jetoi e punoi në Fier për 40 vjet me radhë. Me Fierin e lidhi profesioni i tij i gjeologut dhe karriera në institucionet e industrisë së naftës. Ai iu përkushtua këtij profesioni, me pasion, vullnet të jashtëzakonshëm, ndershmëri, aftësi intelektuale e fizike. Po kështu, natyrshëm u lidh edhe me qytetin, ku jetoi e punoi. ...
Lexoni me shume
image

Fieri.com i uron gjithe shqiptaret kudo ne bote: Gezuar Vitin e Ri 2011!

  Fieri.com - Portali Fierak Online ju uron gjithe shqiptareve kudo ne bote:      Gezuar Vitin e Ri 2011!   Qofte ky vit, nje vit i mbare per...
Lexoni me shume
image

Ndarjet VIP të 2010-ës

Viti 2010 nuk ka rezultuar shumë i mirë për çiftet VIP në Shqipëri. Kështu shumë nga personazhet e ekranit i kanë prishur planet për t’u...
Lexoni me shume
image

Fier, furgoni përplas motorrin 1 vdes, tjetri plagoset

FIER- Një 51-vjecar ka gjetur vdekjen dhe një tjetër është plagosur në aksin rrugor Fier-Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 të ditës së sotme...
Lexoni me shume
1 2 3 4 5 6 7 8 next total: 73 | displaying: 1 - 10

Hyni