Tag: femijet

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

7-vjet online Fieri.com!

Kane kaluar plote 7-vjet qe nga dita kur Fieri.com – Portali Fierak Online u publikua ne internet si nje faqe perfaqesuese dinjitoze e qytetit fierak...
Lexoni me shume
image

“HAJKU” i grafikes dhe piktura poetike e Bashkim Alushit

Tashmë në plejadën e piktorve shqiptar vihen re penela të pafundëm, ngarkuar me kontraste emotive, mozaik ngjyrash dhe forma e stile të larmishme pikturimi që...
Lexoni me shume
image

Digjet i gjalle nje 44 vjecar ne Gradishte te Lushnjes. Ai eshte ekzekutuar filimisht‏...

Digjet i gjalle 44 vjecari, babai i kater femijeve. Dyshohet se zjarri ka qene i qellimshem. Policia: - "Viktima fillimisht eshte qelluar dy here me arme zjarri." ...
Lexoni me shume
image

Ngasje duke lexuar vëllimin poetik "Dëbora e Orientit" të poetit Maku Pone

Sekreti i sekretit të tij është mjaft i thjeshtë. Në këtë vepër gjen gjithçka që mund të tërheqë, interesojë dhe trondisë lexuesin e sotëm", -...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni