Tag: femrat

total: 8 | displaying: 1 - 8

Person me maske tenton te vrase djalin e Fatmir Eminit

Nje person me kokore i hipur ne nje motor tip Yamaha ka qelluar dy here me pistolete per te vrare djalin e Fatmir Eminit, Ilirin 20 vjecar. Ai ka qene duke mbyllur lavazhon e tij se bashku me nje te afermin e tij. Ngjarja ne fjale ka ndodhur mbremjen e se merkures rrethe ores 21 e 30 minuta ne lavazhon qe Ilir Emini ka fare prane baneses se tij ne katin e dyte te nje pallati gjashte katesh ne lagjen “29 Nenotri “ te qytetit te Fierit....
Lexoni me shume
image

Mediu: Te kuptojme e te punojme te gjithe

Kreu i republikaneve Fatmir Mediu ka qene pasditen e se premtes ne qytetin naftetar te Patosit ku ka prezantuar kandidatin per deputet ne kete zone, kreun...
Lexoni me shume
image

Vazhdon seanca gjyqesore per Fatmir Emini. I akuzuari i izoluar ne burgun e Vlores, ruhet nga hasmerite e shumta!

Mesditen e se merkures nen masa shume te rrepta sigurie, Fatmir Emini ka mberritur me vonese ne gjykaten e shkalles pare ne Fier. Sipas burimeve...
Lexoni me shume
image

Skena e teatrit Bylis shfaq komedine "Si rruar qethur"

Guri Koço ka qenë ndoshta një emër i panjohur për spektatorin Fierak por jo imazhi i tij. Pas një experience të parë të suksesshme siç...
Lexoni me shume
image

Ditarin e nje krimineli te penduar nga Fieri dhe zbardhja e krimeve te bandave te Fierit!

“Ju rrëfej krimet nga Ben Qimja tek Kastriot Jaupi” Çfarë ndodh me të penduarin që zbardhi krimet e bandave të Fierit? "Ilirjan Sallku sot ka...
Lexoni me shume
image

Fatmir Xhelili, aktori i permasave kombetare!

Ndërsa pi kafen çdo mëngjes në barin pranë Teatrit Bylis, ai vetëm fizikisht është aty, bashkë me ne, sepse mendja kushedi se ku i...
Lexoni me shume
image

Fatmir Mediu i pandehur

GËRDECI/Ish-ministri do të akuzohet për tragjedinë e 15 marsit të kaluar. Në listën e prokurorisë ndodhen edhe 17 persona të tjerë, bashkëfajtorë në këtë skandal. Sot komunikohet akuza...
Lexoni me shume
image

Mbyllet dosja “Halo”. Perfundon misteri i vrasjes se Inxhinierit te Ndertimit 8 vjet me pare!

Organizatori i vrasjes Fatmir Emini, i njohur me nofken “Milja”Historia e dosjes qe u hap dhe u mbyll per mungese provash… Mbyllet me sukses nga ana...
Lexoni me shume
total: 8 | displaying: 1 - 8

Hyni