Tag: fier‏

total: 8 | displaying: 1 - 8
image

Gezuar Krishtlindjet!!!

Stafi i Fieri.Com i uron gjithe besimtareve te krishtere: ~ Gezuar Krishtlindjen ~ Nje vit i mbare per te gjithe shqiptaret kudo ne bote!   Sinqerisht, Stafi...
Lexoni me shume

Prof. Dr. Ramadan Perhati, midis naftes dhe qeverise se gabuar

Ishin kohet kur nxhinieret e pakte te naftes qe ishin shkolluar jasht shtetit shiheshin me admirim dhe respekt. Nje nga keta ishte Ing. Ramadan Perhati I...
Lexoni me shume
image

Cfare behet me naften tone ?

Qe nga viti 1990 dhe deri me sot, megjithese eshte kryer nje volum i madh punimesh seizmike dhe jane shpuar nje sere pusesh kerkimi nuk...
Lexoni me shume
image

Pëllumb Kulla: Shënime të fundvitit - Nga mjalti i Zikë Pallaskës

Histori gazmore dhe kuota pene-mprehta nga i madhi Pellumb Kulla. Nje realitet shqiptar pasqyre e vitit 2011 sa qesharak aq edhe per te te ardhur keq. (Redaksia Fieri.com)...
Lexoni me shume
image

Kryebashkiaku i Fierit: Maskaradë ligjore me Këshillin Bashkiak

Letër e hapur e kryebashkiakut të Fierit Baftjar Zeqaj, drejtuar Berishës dhe tre ambasadorëve Arvizu, Volfarth dhe Sequi....
Lexoni me shume
image

Procesi zgjedhor rrezikoi mosceljen e sezonit turistik ne bregdetin fierak

Ne te vertete e gjithe koha e fushates  zgjedhore dhe zgjedhjet e 8 majit e zhvendosen vemendjen e njesive vendore situaten ne plazh dhe sezoni...
Lexoni me shume

Rritet papunesia ne rrethin e Fierit

Vazhdon te jete ne shifra te larta papunesia ne qarkun e Fierit duke u shenderruar ne nje plage te pasherueshme sociale per komunitetin e ketij rrethi....
Lexoni me shume
image

Ditarin e nje krimineli te penduar nga Fieri dhe zbardhja e krimeve te bandave te Fierit!

“Ju rrëfej krimet nga Ben Qimja tek Kastriot Jaupi” Çfarë ndodh me të penduarin që zbardhi krimet e bandave të Fierit? "Ilirjan Sallku sot ka...
Lexoni me shume
total: 8 | displaying: 1 - 8

Hyni