Tag: fierit

1 2 next total: 17 | displaying: 1 - 10
image

Luftëtari “rrënon” Apoloninë në Gjirokastër

Luftëtari përmbys lojën dhe rezultatin. Mitraj u jep fitoren e katërt gjirokastritëve Luftëtari - Apolonia 2 1 Luftëtari: Toçi, Sinani, Laze, Shalari, Rapa, Lluka, Braho (Gaxhaj 76′),...
Lexoni me shume
image

Dinamo +10, Besa dhe Apolonia fitojnë në transfertë

Të dielën, në orën 13.00, në stadiumin “Loro Boriçi“ të Shkodrës ka nisur ndeshja e radhës e javës së 12-të të superligës.   Vllaznia ka pritur Besën...
Lexoni me shume
image

Ky sezon, sfidë edhe për trajnerin Karishik

Trajneri i Apolonisë, Esad Karishik, shprehet se tani radhën e ka fusha e lojës...
Lexoni me shume

Kujtiiiiim!

Ne kujtim te Kujtim Majacit Kujtiiiiim! Ç'qe ky lajm kaq tronditës e kaq i ziSi një rrufe që shkrep në qiell të pastër?Jo.Nuk mundem.S'e besoj...
Lexoni me shume
image

Mërtiri: Mjaft brodha, tani tek Apolonia

Prej disa ditësh, mjediset e stadiumit “Loni Papuçiu” në Fier janë të tejmbushur me futbollistë të shumtë. Nuk janë vetëm ata që janë pjesë e...
Lexoni me shume
image

Për Partizanin, Apolonia vlen sa sezoni

Përballja e kësaj jave për Partizanin do të thotë më shumë se një ndeshje, pasi në njëfarë mënyre nga ky 90-minutësh i radhës mund të...
Lexoni me shume
image

Asllani: Apolonia nuk ka ç’të humbasë më

Kapiteni Klodian Asllani përmend fitoren në Vlorë, si për të nxitur shokët e ekipit...
Lexoni me shume
image

Hoti: Eshtë “ora” e duhur për Apoloninë

Mesfushori shkodran Erion Hoti përmend edhe një herë rëndësinë që merr sfida me Bylisin...
Lexoni me shume
image

Kapiteni Asllani: “Të harrohet Vllaznia”

Humbje minimale, por edhe ajo ka shënuar lënien e një tripikëshi jetik për fierakët, duke i nxjerrë “thatë” nga një ndeshje tjetër në shtëpinë e...
Lexoni me shume
image

Apolonia ringjall nostalgjinë te tifozët

Katër fitoret e fundit u kujtojnë tifozëve fierakë kohët e arta të ekipit të dikurshëm...
Lexoni me shume
1 2 next total: 17 | displaying: 1 - 10

Hyni