Tag: gaza,

total: 6 | displaying: 1 - 6
image

Mërtiri: Mjaft brodha, tani tek Apolonia

Prej disa ditësh, mjediset e stadiumit “Loni Papuçiu” në Fier janë të tejmbushur me futbollistë të shumtë. Nuk janë vetëm ata që janë pjesë e...
Lexoni me shume
image

Hueyda ElSayed diplomohet, tani juriste

Ka eksperimentuar në pothuajse të gjitha fushat e artit dhe kjo e bën që të mbajë “statusin” e një showgirl-i, por momentalisht ajo nuk është...
Lexoni me shume
image

Apolonia, besimi tani është më i madh

Një fitore emocionante, që ka ngritur peshë gjithë mjedisin futbollistik fierak, me atë që ka treguar të shtunën në fushën e lojës ekipi i Apolonisë....
Lexoni me shume
image

Lorik Cana tani provon edhe në fushën e modës

Futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe kapiteni i Olimpikut të Marsejës, Lorik Cana shpreson që në të ardhmen të provojë një karrierë të re në botën...
Lexoni me shume
image

Njomza Krasniqi: Për Polin nuk ka më aventura, ai tani do Mozën

Janë pesë motra, Leonita, Njomza, Mimoza, Ardita dhe Fitorja. Njëra më e bukur se tjetra, ëndrra e çdo djali kur i shikon. Janë dhe shumë...
Lexoni me shume
image

Spaho: Apolonia tani merr frymë lirisht

Mbrojtësi i fierakëve, Norion Spaho, beson se ekipi do të vijojë me ndeshjet e mira...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni