Tag: horoskopi

total: 6 | displaying: 1 - 6
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
image

DUHET TA BESOJME? JO, DUHET TA LARGOJME

Intervista e së enjtes mbrëma e kryeministrit ishte një routine e plotë. I njëjti kryeministër, i njëjti patos i pakonsumuar prej betejave politike e prej...
Lexoni me shume
image

APOLONIA. Skuadrës i duhet të luftojë kundër "rrymës"

Ajo që fierakët nuk duan të diskutojnë në lidhje me ndeshjen e fundit me Dinamon, ëhtë pikërisht rezultati i takimit dhe fakti se ka qenë...
Lexoni me shume
image

KESH dyfishon vlerën e faturave që duhet të paguajnë abonentët

Ankohen klientët:Po paguajmë dyfishin e konsumit për janarin...
Lexoni me shume

Ç`është fenomeni “Mobbing” dhe pse duhet luftuar ai në administratë

Termi Mobbing vjen nga fjala angleze “To mob”- Të sulmosh me ashpërsi, dhe u përdor për herë të parë në vitin 1961 nga etologu Lorenz,...
Lexoni me shume
image

Kuçi: EULEX duhet te jete funksional

Misioni i BE-se vepron ne baze te Kushtetutes se Republikes"Qeveria e Kosoves kerkon nga misioni EULEX te jete funksional ne terren dhe te mos trashegoje...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni