Tag: humoristet

total: 3 | displaying: 1 - 3
image

Shperthimet ne puset e naftes, gati padia ne prokurori

Kryebashkiaku i Patosi, Bardhi Meli thote se do te ndiqet rruga ligjore per shkaktaret. Specialisti Tajar Malaj thote se kjo eshte veper e shfrytezimit ne maksimum te puseve...
Lexoni me shume
image

Rruga Fier-Vlorë, punonjësit padisin në prokurori firmën

Plot 106 punonjës që po punojnë në pjesën e autostradës Levan-Vlorë, nuk i kanë marrë pagat që prej muajit janar. Firma e ndërtimit "Pro Trans",...
Lexoni me shume
image

Ditarin e nje krimineli te penduar nga Fieri dhe zbardhja e krimeve te bandave te Fierit!

“Ju rrëfej krimet nga Ben Qimja tek Kastriot Jaupi” Çfarë ndodh me të penduarin që zbardhi krimet e bandave të Fierit? "Ilirjan Sallku sot ka...
Lexoni me shume
total: 3 | displaying: 1 - 3

Hyni