Tag: investime

total: 6 | displaying: 1 - 6

Shpërndahen me ne fund 2500 karta identiteti brenda një jave ne Fier.

Jane shperndare gjithsej 2500 karta identiteti brenda javës në Bashkinë e Fierit. Sidoqofte, kjo shifër është konsideruar shume e ulët dhe procesi i aplikimit konsiderohet se...
Lexoni me shume
image

Apolonia-Bylis, barazimi i lë të dyja në fund

Apolonia - Bylis 0-0   Apolonia: Haxho, Kelmendi, Ferizoviç, Elmazi, Sreçkoviç (Roshi 80′), Hoti, Semir Haxhibuliç, Meto, Asllani (Dhrami 61′), Bërkiç, Sead Haxhibuliç. Trajner: E.Karishik. Bylis: Mirselovski, Bedini,...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
image

Më në fund ju rrëfej të vërtetën mbi Florin

Këtë herë shfaqet shumë ndryshe. Një zonjushë rreth të 25-tave, me një veshje glamuroze të viteve ’70. Elvana GJata ka lançuar në treg klipin e...
Lexoni me shume
image

Alibeja ne Fier. Reformat ne drejtesi do te vazhdojne deri ne fund

Ne nje takim me dyer te mbylluar ne gjykaten e shkalles se pare Fier, Ministri i Drejtesise Enkelejd Alibeaj ka deklaruar se reformat ne drejtesi...
Lexoni me shume
image

Fieri MySpace account me ne fund LIVE

       Te dashur vizitore te Fieri.com, Ju ftojme te gjitheve per tu regjistruar falas ne MySpace dhe te beheni miq te account tone zyrtar Fieri.com te krijuar...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni