Tag: jackson

total: 2 | displaying: 1 - 2
image

Emisioni "...ca gjera thuhen!" i ftuar anetari i kryesise se LSI z. Fatos Klosi!

  Emisioni "...ca gjera thuhen!" i ftuar anetare i kryesise se LSI z. Fatos Klosi!            (degjoni...)         ...
Lexoni me shume
image

Ditarin e nje krimineli te penduar nga Fieri dhe zbardhja e krimeve te bandave te Fierit!

“Ju rrëfej krimet nga Ben Qimja tek Kastriot Jaupi” Çfarë ndodh me të penduarin që zbardhi krimet e bandave të Fierit? "Ilirjan Sallku sot ka...
Lexoni me shume
total: 2 | displaying: 1 - 2

Hyni