Tag: jakov

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Familjarët në prokurori: Vrasja e Xhindit, politike

Të afërmit e deputetit socialist, Fatmir Xhindi, i ekzekutuar natën e 2 majit në qytezën e Roskovecit, në periferi të Fierit, këmbëngulin para hetuesve se...
Lexoni me shume
image

Ne familjen Xhindi, reagojne familjaret‏

Tri jave pas vrasjes misterioze te deputetit socialist Fatmir Xhindi, familjaret e ketij te fundit kane vendosur te thyejne heshtjen. Ata kane bere te ditur...
Lexoni me shume
image

Familjaret e Xhindit : Te zbardhet sa me pare ngjarja‏!

Ngjarja e ndodhur ne Roskovec ka shoqeruar per ne komisariatin e Fierit edhe 15 persona te tjere te cilet jane marre ne pyetje nga grupi i...
Lexoni me shume
image

Itali, bonus edhe për familjarët në Shqipëri

Bonusin familjar në Itali mund ta përfitojnë edhe ata shqiptarë që jetojnë në atdhe, por që dokumentojnë lidhjet me kërkuesin e tij që jeton në...
Lexoni me shume
image

Familjaret e Alket Rizait: shteti te na mbroj djalin, eshte ne rrezik!

Nje dite pas arratisjes spektakolare nga burgu i greqise i shqiptarit mallakastriot Alket Rizai ne familjen e tij mbizoteron heshtja . Lot trishtimi dhe gezimi...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni