Tag: kadri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 129 | displaying: 1 - 10
image

Apolonia, sot në Serbi për fazën përgatitore

Fierakët kanë zgjedhur Serbinë për të vijuar fazën stërvitore për dy javë...
Lexoni me shume
image

Nderim dhe homazhe per Kujtim Majacin.

Percillet per ne banesen e fundit ishfutbollisti i Apolonise Kujtim Majaci. Ai eshte percjell nga mijera fierak per ne banesen e fundit mbas nje homazhi ceremonial ne hollin e Teatrit Bylis. Me kete rast kryeministri Sali Berisha i ka derguar familjes Majaci nje leter ngushellimi. ...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin KORRIK 2009

The sun is shining, and you don't feel like being at work on the 1st and 2nd. In fact, the fact that you have work...
Lexoni me shume
image

Jonida Vokshi: Pse vendosa të shes imazhin tim për fansat e sportit

Ajo është imazh që shet. Njofton për premierat sportive, turnetë dhe ofertat e ndryshme të Super Sport për më se 6 muaj. Ata që e...
Lexoni me shume
image

Fieri, kusht për njohjen e zgjedhjeve

Selia rozë kërcënon me mosnjohjen e rezultatit. Kreu i socialistëve i përgjigjet edhe Ilir Metës: Gënjen për ofertën me deputetë të blerë...
Lexoni me shume
image

Bien ne prangat e policise favorizuesi i trafikut dhe studenti per organizim proteste

Policia e Fierit ka vënë në pranga Yzeir Brakaj 33 vjec banor i Ballshit. Arsyeja e ndalimit të këtij shtetasi ka qënë sepse akuzohet për...
Lexoni me shume
image

Emisioni "...ca gjera thuhen!" te ftuar familja Geci. Problemet, hallet dhe vuajtjet per te mbijetuar. Personat e implikuar, abuzimet, ofendimet, perbuzja dhe neglizhenca e botes shqiptare

  Emisioni "...ca gjera thuhen!" te ftuar ne studio familja e varfer GECI. Problemet, hallet dhe vuajtjet per te mbijetuar. Personat e implikuar ne zvarritjet, abuzimet...
Lexoni me shume
image

Belget mberrijne ne Fier per largimin e mbetjeve kancerogjene te amantit

Një grup specialistesh belgë ka mbrritur në bashkinë Fier ku kane zhvilluar një takim me kryebashkiakun Baftjar Zeqo si dhe me një staf të ngushtë...
Lexoni me shume
image

Sot, Karishik firmos për Apoloninë e re

Një lajm i mirë që ngroh futbollistët dhe tifozët fierakë është edhe konfirmimi që bëhet për trajnerin Karishik, i cili do të firmosë sot (15...
Lexoni me shume
image

15 Qershori, dita zyrtare e mbylljes se aplikimit per Kartat e Identitetit

Qarku Fier ne diten e mbylljes sipas ligjit te aplikimit te kartave mbeten pa u pajisur me pasaporta 4000 persona, ndersa ne qytetin e Fierit...
Lexoni me shume
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 129 | displaying: 1 - 10

Hyni