Tag: kontinentale

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Lushnje: Berisha, komunisti i fundit i botes!

“Ata afrojne lugen bosh, ne ofrojme nje Tirane, ata ofrojne cmodele, ne ofrojme nje Tirane qe si ajo duam te bejme gjithe Shqiperine. Sot Partia...
Lexoni me shume
image

Veliaj: Nano një gërmadhë morale, akti i fundit i telenovelës së politikës së vjetër

Jemi sot në këtë deklaratë për shtyp së pari për të reaguar ndaj komenteve që dëgjuam dje nga një gërmadhë morale e quajtur Fatos Nano....
Lexoni me shume
image

Mashtrohen nga punedhenesi dhe e denoncojne kete te fundit ne drejtorine e krimit ekonomik te komisariatit Fier

Nje perfaqesi shoferash te firmes sllovene “Protans Albania”, firme e cila merret me punimet ne autostraden Levan- Vlore, i jane drejtuar qysh ne oret e para...
Lexoni me shume
image

Tashko Lako: - Mohikani i fundit!

“Që të arrish në shpirtin e një populli, më mirë është t’ja njohësh më parë ujrat, malet dhe shkrimtarët” -  Mihai Antonesku Këto ditë, shkrimtari dhe...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni