Tag: lira

total: 8 | displaying: 1 - 8
image

Duka, kundër ndryshimit të strukturës: S’ka rregulla pas loje!

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, pozicionohet në krah të rregullores, jo të ndryshimit të strukturës Kur pritej që komiteti ekzekutiv i FSHF-së, brenda kësaj jave...
Lexoni me shume
image

Policia e Fierit: Komunitet, lufte kunder kultivimit te bimeve narkotike

"Lufte kunder kultivimit te bimeve narkotike”, - ky ka qene motivi i takimit qe eshte zhvilluar mesditen e se enjtes ne sallen e Prefektures se Qarkut Fier...
Lexoni me shume

FMN kundër qeverisë për rritjen e pagave dhe pensioneve.

Fondi dhe Banka e Shqipërisë kërkojnë nga qeveria politika të kujdesshme mbi shpenzimet buxhetore Fondi Monetar ul parashikimet e tij për rritjen ekonomike. "Ne shohim një shifër nga zero, deri në një për qind" ...
Lexoni me shume
image

Kriza ekonomike, Franca sot në grevë kundër Presidentit

PARIS-Qindra mijë punonjës francezë pritet të përfshihen sot në një grevë të përgjithshme njëditore, në shenjë proteste ndaj mënyrës se si po e drejton ekonominë...
Lexoni me shume
image

APOLONIA. Skuadrës i duhet të luftojë kundër "rrymës"

Ajo që fierakët nuk duan të diskutojnë në lidhje me ndeshjen e fundit me Dinamon, ëhtë pikërisht rezultati i takimit dhe fakti se ka qenë...
Lexoni me shume
image

Banorët, bisedat pro dhe kundër homoseksualizmit

Pasi janë zgjuar mëngjesin e djeshëm, banorët e "Big Brother" kanë nisur të përgatiten për të festuar brenda në shtëpinë më të famshme njëvjetorin e...
Lexoni me shume
image

"Spiunët", të gjithë kundër Berishës

OSBE: Qeveria të reflektojë seriozisht. Trojka takon Pollon, por PD nuk tërhiqet...
Lexoni me shume
image

Apolonia përgatitet për ndeshjen kundër Flamurtarit

Skuadra fierake vijon përgatitjet për ndeshjen kundër Flamurtarit dhe gjithë grupi i futbollistëve ndodhet nën urdhrat e zëvendëstrajnerëve Dhimitër Papuçiu e Adrian Balla, pasi trajneri...
Lexoni me shume
total: 8 | displaying: 1 - 8

Hyni