Tag: lushnjes

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Shperthimet ne puset e naftes, gati padia ne prokurori

Kryebashkiaku i Patosi, Bardhi Meli thote se do te ndiqet rruga ligjore per shkaktaret. Specialisti Tajar Malaj thote se kjo eshte veper e shfrytezimit ne maksimum te puseve...
Lexoni me shume
image

Ndeshja me Portugalinë, Beqiri gati "muri" për Ronaldo & Co

Kuzhe, dyshime vetëm në sulm. Tre në garë për një fanellë Bogdani, Salihi e Kapllani në "balotazh", Skela i avancuar Josip Kuzhe vazhdon të përgatisë...
Lexoni me shume
image

Nishani: Gati të përballem në gjyq me PS-në

Ministri Bujar Nishani ka deklaruar se Ministria e Brendshme mund të përballet në gjyq me Partinë Socialiste për çështjen e kartave te identitetit.  Nishani ka...
Lexoni me shume
image

Ari Han bën gati kurthin për Maltën

Trajneri holandez ka eksperimentuar dje me formacionin për të gjetur më të përshtatshmin...
Lexoni me shume

Procesi i kartave te indentitetit, proces shume i rendesishem. Prefekti i Fierit Shahin Bejdaj: Eshte gati infrastruktura e nevojshme

Pasaportat biometrike dhe kartat e indetitetit vazhdojne te mbeten fryt i debateve te ashpra jo vetem ne qytetin e  Fierit. Ndersa pjese me e madhe...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni