Tag: marre

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Bien ne prangat e policise favorizuesi i trafikut dhe studenti per organizim proteste

Policia e Fierit ka vënë në pranga Yzeir Brakaj 33 vjec banor i Ballshit. Arsyeja e ndalimit të këtij shtetasi ka qënë sepse akuzohet për...
Lexoni me shume
image

Emisioni "...ca gjera thuhen!" i ftuar z. Shemzi Premci, Drejtor i Policise se Qarkut Fier!

  Emisioni "...ca gjera thuhen!" i ftuar z. Shemzi Premci, Drejtor i Policise se Qarkut Fier!            (degjoni...)     ...
Lexoni me shume
image

Nen hetime ish-drejtori i policise Bozhaj

Ish drejtori i drejtorise se policise qarkut Fier Arjan Bozhaj po hetohet nga prokuroria e Fierit. Ndaj tij kane mberritur tre dennacime, nga drejtoria e policise...
Lexoni me shume
image

Digjet i gjalle nje 44 vjecar ne Gradishte te Lushnjes. Ai eshte ekzekutuar filimisht‏...

Digjet i gjalle 44 vjecari, babai i kater femijeve. Dyshohet se zjarri ka qene i qellimshem. Policia: - "Viktima fillimisht eshte qelluar dy here me arme zjarri." ...
Lexoni me shume

Sajmir Muca emerohet ne postin nen-drejtorit te ri te policise Fier. Nderkohe mbetet i paqarte akoma emri qe do te vendoset ne krye te komisariatit te policise Fier!

Sajmir Muca eshte emri me i ri ne postin e nendrejtorit te drejtorise se polcisi se Fierit. Diten e sotme eshte ber edhe emerimi i...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni