Tag: mbytet ernest allanjaku

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Nderohet fanela e Majacit. Nje muze dhe nje turne do te mbajne emrin e tij

Figura e Kujtim Majacit do te perballet me nje vale nderimesh. Ka qene Asambleja e FK Apollonise, ajo qe eshte mbledhur urgjentisht pasditen e se...
Lexoni me shume

Kujtiiiiim!

Ne kujtim te Kujtim Majacit Kujtiiiiim! Ç'qe ky lajm kaq tronditës e kaq i ziSi një rrufe që shkrep në qiell të pastër?Jo.Nuk mundem.S'e besoj...
Lexoni me shume
image

Keshilli bashkiak i Fierit i jep Kujtim Majacit titullin "Qytetar Nderi"

Këshilli bashkiak i Fierit është mbledhur paraditen e sotme në seancë të jashtëzakonshme ku me unanimitet të plotë është vendosur që ish-lojtarit të Apolonisë, Kujtim Majaci...
Lexoni me shume
image

Kujtim Majaci - Legjenda e futbollit fierak!

Nje spot i shkurter dedikuar legjendes se futbollit fierak, te madhit KUJTIM MAJACI!...
Lexoni me shume
image

Shuhet legjenda e futbollit fierak: Kujtim Majaci!

Ka nderruar jete ne plazhin e Semanit Kujtim Majaci, ose sic e quanin ndryshe “Legjenda e futbollit fierak”. Ai kish qene ne mesdite ne plazhin...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni