Tag: momentin,

total: 4 | displaying: 1 - 4
image

Mos shperdoroni voten, vendi ka nevoje per tre parti

Kreu i grupit te punes per qarkun Fier per PS-ne Gramo Ruci ka zhvilluar takime te ngjeshura ne te gjithe qarkun. Sipas burimeve zyrtare te...
Lexoni me shume
image

Liri Berisha ne ndihme te familjeve ne nevoje

Bashkeshortja e kryeministrit, Liri Berisha ka qene ne Fier ku ka marre pjese ne 10 vjetorin e themelimit te shkolles jo publike “Numani” e cila...
Lexoni me shume
image

Kokëdhima: Të gjithë kemi nevojë për pak “Partizan”

Presidenti i nderit të Apolonisë, Koço Kokëdhima, shpall “non grata” gjyqtarin Jareci dhe kërkon thirrjen e një asambleje të jashtëzakonshme Edhe pse kanë kaluar gati dy...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
total: 4 | displaying: 1 - 4

Hyni