Tag: piper

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

Fieri, kusht për njohjen e zgjedhjeve

Selia rozë kërcënon me mosnjohjen e rezultatit. Kreu i socialistëve i përgjigjet edhe Ilir Metës: Gënjen për ofertën me deputetë të blerë...
Lexoni me shume
image

Nderrohen prefektet ne Fier, iken Bejdaj vjen Troka

Kandidimi per deputet me Partine Agrare Ambientaliste ne Kuvendin e Shqiperise i Shahin Bejdaj i cili deri tre dite me pare mbante postin e prefektit te qarkut...
Lexoni me shume
image

Fieri, qyteti i urave

1. Urat jane ndertime te vjetra qe na vijne qysh nga lashtesia. Modelet e para ishin prej druri dhe sherbenin per te lidhur brigjet e...
Lexoni me shume
image

Kriza

Masat e gabuara ne fushen ekonomike si: shtetezimet, centralizimi i çdo gjeje ne duart e shtetit, veteizolimi ne marredheniet me boten, reformimet dhe organizimet e ndryshme, zhveshja e fshatarit nga çdo lloj prone, u bene shkak qe ekonomia te futej ne nje krize te gjithanshme ekonomike....
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni