Tag: plagoset

total: 3 | displaying: 1 - 3
image

Emisioni "...ca gjera thuhen!" te ftuar z. Indrit Sulaj CEO & President i Fieri.com & z. Arben Alliaj zv. President dhe perfaqesues i deges Fieri - Shqiperi te Fieri.com!

  Emisioni "...ca gjera thuhen!" te ftuar, direkt ne linje telefonike nga SHBA  z. Indrit Sulaj  CEO & President i Fieri.com si dhe i ftuar ne studion...
Lexoni me shume
image

7-vjet online Fieri.com!

Kane kaluar plote 7-vjet qe nga dita kur Fieri.com – Portali Fierak Online u publikua ne internet si nje faqe perfaqesuese dinjitoze e qytetit fierak...
Lexoni me shume
image

Ditarin e nje krimineli te penduar nga Fieri dhe zbardhja e krimeve te bandave te Fierit!

“Ju rrëfej krimet nga Ben Qimja tek Kastriot Jaupi” Çfarë ndodh me të penduarin që zbardhi krimet e bandave të Fierit? "Ilirjan Sallku sot ka...
Lexoni me shume
total: 3 | displaying: 1 - 3

Hyni