Tag: protesta

total: 6 | displaying: 1 - 6

Horoskopi per muajin KORRIK 2009

The sun is shining, and you don't feel like being at work on the 1st and 2nd. In fact, the fact that you have work...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin MAJ 2009

Ne daten 1 ju jeni i pari, jeni No.1! Eshte e vertete, ndersa muaji fillon, ju do te beheni pionier i disa projekteve dhe ne...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin PRILL 2009

Ju mund te ndiheni pak te lodhur, ne nje lloje gjendje pertese ne daten 1. Nga ana tjeter, mund edhe te ndiheni euforist. Mundesia e...
Lexoni me shume

Horoskopi per Muajin MARS 2009

What do you really value in life? Are you somebody who loves risk, or the kind of person who prefers stability? Do you seek to...
Lexoni me shume

Horoskopi per muajin SHKURT 2009

Ne daten 1 ju jeni i pari, jeni No.1! Eshte e vertete, ndersa muaji fillon, ju do te beheni pionier i disa projekteve dhe ne...
Lexoni me shume
image

OSSH Fier nis aksionin e nderprerjes se energjise debitoreve. Rritet arketimi per muajin janar

OSSH ne qytetin e Fierit ka nisur tashme fushaten e nderprerjes se dritave per te gjitha ata qe rezulojne debitore ndaj kesaj drejtorie. Sipas burimeve...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni