Tag: rrëfej

total: 6 | displaying: 1 - 6
image

Majac! Mos shëno më gola…

Ia kushtoj ekipit të “Apolonisë” kur luante Majaci me shokë dhe kur ”Apoloninë” e drejtonte, trajneri Vangjel Capo....
Lexoni me shume
image

Mos shperdoroni voten, vendi ka nevoje per tre parti

Kreu i grupit te punes per qarkun Fier per PS-ne Gramo Ruci ka zhvilluar takime te ngjeshura ne te gjithe qarkun. Sipas burimeve zyrtare te...
Lexoni me shume
image

Flet vellai i deputetit Xhemili. Mediat shqiptare me teper pergjegjesi ne ato qe shkruajne. Nuk ua kemi borxh askujt!

Dy dite pas percjelljes per ne banesen e  fundit te deputetit Fatmir Xhindi, qyteti i Roskovecit duket se ka rene ne heshtje te thelle. Bashkeqyetaret  e...
Lexoni me shume
image

E veja e diktatorit, Nexhmije Hoxha ne '92: Mos me burgosni, jam e semure!

Kanë kaluar 18 vjet qysh atëherë, kur rreth 20 ish- zyrtarë të Partisë së Punës u gjykuan për krime e shkeljet që kishin bërë gjatë...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
image

Te nderuar drejtues te FSHF, do te luajme Futboll apo Regbi?

Te mbahet drejtesi ne fushen e lojes qe mos te kemi ngjarje negative...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni