Tag: rrethit

total: 5 | displaying: 1 - 5
image

PDI kerkon dy deputete ne qarkun Fier

Tahir Muhedini, kryetari i PDI-se per te gjithe vendin gjate celjes se fushates elektorale ne qarkun e Fierit eshte shprehur se ne parlamentin shqiptar do...
Lexoni me shume
image

Shqipëri-Portugali: Kuzhe kërkon mbështetjen e tifozëve kuqezinj

  Është treguar diplomat i vërtetë që në momentin e parë që ka shkelur në tokën shqiptare dhe ka sjellë një frymë të re në kombëtare,...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
image

Trajneri i fierakëve kërkon maksimumin nga skuadra e tij në javët e mbetura.

Edhe ndeshja me shkodranët ka pasur një përfundim të hidhur për fierakët, duke humbur sërish dhe duke shtuar pikëpyetjet e veta për fatin e mëtejshëm...
Lexoni me shume

Qeveria kërkon ndihmën e donatorëve për SME-të

Qeveria kërkon më shumë fonde nga donatorët në mënyrë që të rrisë nivelin e investimeve për disa sektorë prioritarë, siç janë Ndërmarrjet e Vogla dhe...
Lexoni me shume
total: 5 | displaying: 1 - 5

Hyni