Tag: së

total: 6 | displaying: 1 - 6
image

Vrasja e deputetit: Familjaret, ...nuk kemi para, ndryshe do te hetonim vete

Rreth nje muaj nga vrasja misterioze e deputetit Fatmir Xhindi dhe kesisoj asnje piste e asnje motiv per te. Kjo situate eshte shfaqur per gjithe...
Lexoni me shume
image

Flet vellai i deputetit Xhemili. Mediat shqiptare me teper pergjegjesi ne ato qe shkruajne. Nuk ua kemi borxh askujt!

Dy dite pas percjelljes per ne banesen e  fundit te deputetit Fatmir Xhindi, qyteti i Roskovecit duket se ka rene ne heshtje te thelle. Bashkeqyetaret  e...
Lexoni me shume
image

Kokëdhima: Të gjithë kemi nevojë për pak “Partizan”

Presidenti i nderit të Apolonisë, Koço Kokëdhima, shpall “non grata” gjyqtarin Jareci dhe kërkon thirrjen e një asambleje të jashtëzakonshme Edhe pse kanë kaluar gati dy...
Lexoni me shume

Protestojnë ish naftëtarët për pagat para Prefekturës Fier. Ish punonjësit: - Nuk na njihet vjetërsia e punës dhe kemi 2 muaj pa asistencë

Odiseja e gjatë e naftëtarëve të larguar nga puna ka vijuar edhe ditën e sotme. Ata kanë kërkuar në formë proteste paraditen e sotme para...
Lexoni me shume
image

Te nderuar drejtues te FSHF, do te luajme Futboll apo Regbi?

Te mbahet drejtesi ne fushen e lojes qe mos te kemi ngjarje negative...
Lexoni me shume

Fshati Kreshpan varros te vdekurit ne tokat bujqesore. Banoret: Nuk kemi varreza publike!

Banoret e fshatit Kreshpan te komunes Cakran i jane rikthyer riteve me te hershme mortore, atyre te varrimit te te ikurve nga kjo bote, jo ne...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni