Tag: shembje!

total: 7 | displaying: 1 - 7

Vdes 70 vjeçari. Bie në depresion pas largimit të djalit të vetëm ne emigracion.

Një 70 vjeçar nga fshati Kafaraj, komuna Frakull në rrethin e Fierit është vetëhelmuar me lëndë pesticide që përdoret për spërkatjen e hardhive. Vetëhelmimin i...
Lexoni me shume
image

Anjeza dhe Moza e "Big Brother"-it, vetëm në karaoke

Të dyja kanë përjetuar një histori të shpejtë dashurie dhe vetëm kaq. Me futjen në shtëpi, Moza, vajza nga Kosova, ka publikuar lidhjen e saj...
Lexoni me shume

Prençi: Vrasja e deputetit Xhindi ka vetëm një autor

Deputeti Fatmir Xhindi është vrarë nga një person i vetëm. Është vërtetuar se qesja dhe pakoja e aspirinave i përkasin autorit, megjithëse se ende po...
Lexoni me shume
image

SHBA-Evropë, lufta ndryshe kundër krizës

Ndërsa kriza ekonomike po merr gjithnjë e më për keq, vendet e industrializuara janë në mëdyshje për përzgjedhjen e mënyrave për ta zgjidhur situatën. Obama...
Lexoni me shume
image

Te dielen: Apollonia Shkumbini – Nje spektakel jo vetem ne fushe por dhe ne shkallet e stadiumit me tifozerine

Nje flamur gjigand i apollonise do te shpaloset te dielen ne shkallet e stadiumit “Loni Papuciu”. Eshte grupimi me i ri i tifozeris fierake “BRIGADA C” qe realizoi kete flamur....
Lexoni me shume

Anetari i kryesise dhe kandidati per kryetar PD Fier. Allkushi konference shtypi “Sherri “ ne degen e PD Fier, vetem shpifje e gazetares!

Anetari i kryesise se PD dega Fier, por edhe kandidati per kreun e kesaj dege Tomorr Allkushi, ka dale ne nje konference shtypi para...
Lexoni me shume
image

Gjanica e Fierit vetem premtime. Ajo eshte nje turp per kete qytet, per gjendjen e mjerueshme ku ndodhet.

Lumi Gjanice vendi ku hidhen mijera tone plehra. Jane 6 ura te ndertuara mbi kete lume, te cilat poshte bazave te tyra dhe me gjera...
Lexoni me shume
total: 7 | displaying: 1 - 7

Hyni