Tag: shfryhet

total: 2 | displaying: 1 - 2
image

Berisha: - "Mandati i dyte, uje ne c'do shtepi fshati". Shoqeruesit dhe zedhenesja e kryeministrit, presion dhe konflikt me gazetaret fierak

Kryeministri Sali Berisha pasditen e se martes ka zbritur ne fshatin Cerven te komunes Frakull ku ka kryer inagurimin e punimeve te segmentit te autostrades...
Lexoni me shume

Dy ne pranga, nje ne kerkim, vodhen lojra fati

Polcia e Fierit ka arritur qe te vere ne pranga Jetnor A. 14 vjec, person i shpellur ne kerkim prej dy javesh, banor i Lezhes nderkohe qe...
Lexoni me shume
total: 2 | displaying: 1 - 2

Hyni