Tag: vasjarit

total: 6 | displaying: 1 - 6
image

Kokëdhima: Të gjithë kemi nevojë për pak “Partizan”

Presidenti i nderit të Apolonisë, Koço Kokëdhima, shpall “non grata” gjyqtarin Jareci dhe kërkon thirrjen e një asambleje të jashtëzakonshme Edhe pse kanë kaluar gati dy...
Lexoni me shume
image

Mediu: Te kuptojme e te punojme te gjithe

Kreu i republikaneve Fatmir Mediu ka qene pasditen e se premtes ne qytetin naftetar te Patosit ku ka prezantuar kandidatin per deputet ne kete zone, kreun...
Lexoni me shume

Meta: Subvencion per te gjithe fermeret‏

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka zbritur sot në qytetin e Lushnjes. Ai ka kërkuar ndër të tjera në prani të qytetarëve...
Lexoni me shume
image

"Spiunët", të gjithë kundër Berishës

OSBE: Qeveria të reflektojë seriozisht. Trojka takon Pollon, por PD nuk tërhiqet...
Lexoni me shume

Drejtori i ri i OSSH Fier: Ndeshkim per gjithe faturuesit abuzues

Te gjithe faturistet e energjise elektrike  te cilet kane abuzuar ne kryerjen e leximit te matesave te energjise  duke vendosur  vlera fiktive te energjise ne...
Lexoni me shume
image

Mësimi gjatë gjithë jetës, rikthimi i adultëve në shkolla.

"Facere docet philosophia – shkruante filosofi i vjetër Seneka": “Puna jonë duhet udhëhequr nga dituria”. [nga Albano Zhapaj]...
Lexoni me shume
total: 6 | displaying: 1 - 6

Hyni